مقالات

اینه تاشو برقی

اینه تاشو برقی

خودرها از زمان های قدیم تا به امروز همیشه دست خوش تغییرات زیادی بود انداز جمله اینه تاشو برقی و از قدرت و حجم موتور گرفته تا تغییرات ظاهری که با مدل های اولیه تفاوت بسیار دارند, این تغییرات فقط به حجم موتور و ظاهر خودرو محدود نشد و در این زمان آپشن نیز برای راحتی و آسایش راننده و سر نشینان نیز به وجود آمد.

این امر درکشور عزیزمان ایران نیز با ورود خودرو های خارجی به شدت مورد توجه قرار گرفت و به این صورت بود که ظاهر و حجم موتور راننده را راضی نمی کرد ونیاز به وجود آپشن بیش از پیش به چشم می آمد.

در دهه ی اخیر ورود خودرو های کم آپشن (low option) به کشور انجام شد که این امر باعث شد فروشگاه های برای تامین نیاز ها این خودروها به وجود آید که در نهایت این امر دلیل به وجود آپشن کاران شد که نه تنها خودروهای کم آپشن خارجی را به آپشن های مدل فول مجهز می کردند بلکه توانستند آپشن های خودرو های خارجی را برای خودرو های داخلی نیز تهیه و ارایه کنند.

با گذشت زمان و وجود خودروهای زیاد رانندگان احساس نیاز بیشتری نسبت به آپشن ها داشتند که به آن ها کمک کند راحتتر رانندگی کنند, برای مثال سنسور پارک و همچنین دوربین دنده عقب به راننده کمک می کردند که خیلی راحت تر خودرو را در خیابان های شلوغ پارک کند.

ما در این مقاله قرار که به آپشن آینه تاشو برقی بپردازیم

برای خیلی از ما این اتفاق افتاده که خودرو را در خیابانی ، کوچه ای پارک کرده ایم و فراموش کرده ایم که آینه های آن را جمع کنیم و پس از برگشت با این صحنه مواجه شدیم که آینه یا شکسته شده یا آسیب دیده همچنین در هنگام رانندگی گاهی اوقات در تنگنایی (درب پارکینگ) قرار می گیریم که نیاز به جمع کردن آینه ها داریم اما این امکان که آینه های هر دو سمت را به سرعت جمع کنیم وجود ندارد.

آپشن آینه تاشو برقی که امروزه بر روی اکثر خودرو ها قابل نصب می باشدبه شما این امکان را می دهد که راحت تر و بهتر از آینه ها مراقبت کنید.

این آپشن به این صورت طراحی شده است که شما در هنگام قفل کردن درب های خودرو توسط ریموت آینه ها جمع می شود و دوباره هنگامی که درب ها را باز کنید آینه ها هم باز می شوند. همچنین کلیدی در داخل خودرو تعبیه می شود که در زمان های حساس بلافاصله با فشردن کلید ، آینه های هر دو سمت جمع می شود و شما می توانید به راحتی مسیر خود را طی می کنید.

شما می توانید نمونه های کار شده بر روی خودرو های مختلف را در آپارات تماشا کنید

لینک آپارات

https://www.aparat.com/v/5nuoM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *