استفاده شما از وب سایت اینترنتی آپشن کار به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

قوانین عمومی

تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای آپشن کار مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. آپشن کار ، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام استفاده از این فروشگاه وارد نموده اید.آپشن کار به حفظ اطلاعات حریم شخصی شما متعهد است .آپشن کار به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.

كاربران هنگام سفارش مي بايست اطلاعات كامل و صحيح وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي آيد بر عهده آپشن کار نمي باشد.

اطلاعات مورد نیاز در هنگام خرید

 • نام و نام خانوادگی
 • اطلاعات تماس دقیق شامل آدرس ایمیل و شماره تلفن
 • اطلاعات آماری مثل آدرس، کدپستی و …

 

 

موارد استفاده اطلاعات کاربران

اطلاعات فوق برای ارسال کالا، و فراهم کردن خدمات بهتر برای کاربران، مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این اطلاعات ممکن است در بهبود روند ارائه محصولات و خدمات ما به کار گرفته شوند. ممکن است به طور دوره ای ایمیل هایی درباره ی محصولات جدید، پیشنهادات ویژه یا اطلاعاتی دیگر را به آدرس ایمیلی که شما وارد نموده اید ارسال کنیم. در زمان های مختلف، امکان دارد تا از اطلاعات شما برای تماس با شما در جهت اهداف پژوهشی تجاری استفاده نماییم. تماس با شما از طریق ایمیل، تلفن و یا فکس صورت خواهد گرفت. همچنین این سیاست وجود دارد تا به منظور سفارشی سازی فروشگاه در جهت جلب توجه بیشتر کاربران، این اطلاعات به کار گرفته شوند.

 

حوادث غیر مترقبه

آپشن کارمسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و…. به عهده ندارد.
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه آپشن کار مسئولیتی نخواهد داشت.

 

شرایط تعویض کالا

 • درخواست تعویض محصولات می‌بایست حداکثر یک روز پس از تحویل مرسوله از طریق فرم تماس باما یا ایمیل ویا تماس تلفنی 09123138140 به اطلاع ما برسد. در غیر اینصورت و پس از گذشت 24 ساعت از تحویل کالا،آپشن کار هیچگونه مسئولیتی در قبال تعویض نخواهد داشت
 • تعویض کالا تنها در شرایطی امکانپذیر است که محصول مورد نظر به هیچ عنوان استفاده نشده وبه هیچ عنوان تگ و ایتکت محصول نباید کنده شده باشد.تائید این امر صرفا بر عهده کارشناسان مربوطه‌‌ می‌باشد
 • به همراه داشتن اصل فاکتور مهردار شرکت«به هیچ عنوان بدون اصل فاکتور اجناس مرجوع  نخواهند شد»
 • محصول مورد نظر در بسته بندی ارسال شده سالم  به خوبی بسته‌بندی کنید و فقط به وسیله پست پیشتاز به ادرس دقیق آپشن کار ارسال فرمائید.
 • بعد از دریافت محصول وکنترل و تائید تک تک شروط توسط کارشناس مربوطه شما میتوانید محصول مورد نظر خود از موجودی بروز آپشن کار انتخاب کرده وسفارش دهید.
 • هزینه پستی برگشت به عهده خریدار‌‌ می‌باشد. هزینه ارسال مجدد در شرایط یکبار تعویض به عهده شرکت‌‌ می‌باشد.
 • در صورتی که محصول برروی خودرو شما نصب گردد و شما تصمیم به مرجوع کردن محصول بگیرید ، پس از تایید سلامت محصول توسط کارشناس آپشن کار ، محصول استوک محسوب می گردد و 30% از قیمت کالا کسر می شود. البته آپشن کار این حق را دارد که جنس استوک را حتی با وجود سلامت آن از شما پس نگیرد.  
 • تمامی محصولات دارای 12 ماه گارانتی از این شرکت می باشد.
 • مرجوعی سلیقه ای جز تعهدات آپشن کار نمی باشد.