دربازه ما

آپشن کار درمهر ماه ۱۳۹۵ با همکاری شرکت تیون آپ دینامیک با هدف عرضه  آپشن خودور و قطعات یدکی خودرو به صورت خرده فروشی و عمده در بستر اینترنت راه اندازی گردید.

هدف آپشن کار

هدف آپشن کار optioncar.ir کمک به هموطنان در پرهیز از تردد غیرضروری در سطح شهرها و تامین نیازهای مربوط به قطعات خودرو با کیفیت بالا، قیمت مناسب ، در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت تخصصی است. بدین منظور ، آپشن کار با گردهم آوردن مجموعه ای کامل از تمام آپشن های خودرو برای اکثر خودروها و فراهم آوردن امکان پرداخت نقدی و آنلاین، لذت خریدی آسوده، آسان، سریع و امن را برای کاربران ایجاد کرده است.

به منظور جلب اعتماد هموطنان عزیز و ایجاد بستری مناسب برای ایشان جهت انجام خرید اینترنتی آپشن خودرو و قطعات خودرو با خاطری آسوده و نیز بالابردن هرچه بیشتر کیفیت خدمات، آپشن کار تمامی مجوز های لازم برای کسب و کار اینترنتی را با موفقیت از مراجع قانونی دریافت نموده است. از جمله اینکه سایت آپشن کار دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی منحصرا برای کسب و کارهایی صادر می‌شود که صلاحیت و هویت آنها برای این مرکز احراز شده است.

آپشن کار با تیمی مجرب و متخصص تلاش خود را در جهت ایجاد بستری مناسب در فروشگاه اینترنتی برای فروش آپشن ها و قطعات یدکی خودرو  بر می دارد و همانا در تلاش است که باعث ارتقاء خودرو و کیفیت آن در زندگی مردم عزیز کشورمان شود.

چرا از سایت آپشن کار بازدید کنیم ؟

بازار لوازم آپشن و یدکی خودرو از فعال‌ ترین و پرتنش‌ ترین بازارهای ایران می باشد. خرید کالای با کیفیت در بازار شلوغ کنونی، کاری پر دغدغه، زمان بر، و دشوار است که حتی ممکن است با صرف زمان زیادی به صورت فیزیکی در بازار نتوانیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم اما با مراجعه به وبسایت آپشن کار مشخصات کامل محصولات (اصل و غیر اصل ، استوک ، برند ، کشور تولید کننده ، گارانتی و …) ، توضیحات فنی ، فیلم های آموزشی و عکس های واقعی که توسط تیم آپشن کار تهیه شده است ، در دسترس شما قرار دارد.