دوربین, مقالات

دوربین ۳۶۰ درجه خودرو چیست و چگونه کار می کنید؟

دوربین ۳۶۰ درجه خودرو

در سال های اخیر توجه به دوربین ۳۶۰ درجه خودرو بسیار زیاد شده است و تمامی کمپانی های خوب خودرو از دوربین خودرو به عنوان یک آپشن بر روی محصولشان استفاده می کنند. با این وجود دوربین های بسیار متنوعی به صورت جداگانه در بازار موجودند که می توانید با توجه به نوع نیاز و بودجه تان یکی را انتخاب کرده و بر روی خودرویتان نصب کنید. در این مقاله سایت آپشن کار اسمی از دوربین خاصی نمیبرد.

دوربین 360 درجه

دوربین ۳۶۰ درجه با قابلیت دید کلی از اطراف خودرو به راننده امکان پارک راحت و عبور بدون خطر و ایمن از گذرهای باریک می دهد. دوربین های نصب شده زیر آیینه های کناری و روی سپر عقب و روی سپر جلو قابلیت دید ۳۶۰ درجه بر روی مانیتور می دهد.

 

ویژگی های دوربین ۳۶۰ درجه خودرو چیست؟

 1. دوربین ۳۶۰ درجه خودرو دید خیلی خوبی دارد و دید کاملی از تمام ابعاد خودرو به راننده می دهد.
 2. این دوربین جهت پارک در پارکینگ های شلوغ و تردد از کوچه های باریک بی نظیر است و تا حد زیادی از بروز تصادف یا برخورد با موانع جلوگیری می کند.
 3. قابلیت دوربین ۳۶۰ درجه چندان برای رانندگی با سرعت بالا کاربرد ندارد و برای کنترل رانندگی و تهیه فیلم در سرعت بالای خودرو جهت کنترل تصادفات بین شهری و … می توانید به فروشگاه دوربین های حرفه ای ما مراجعه کرده و کالای مناسب خود را تهیه کنید. جهت اطلاع دقیق می توانید به مطلب بهترین دوربین خودرو برای مسافرت نیز سری بزنید.
 4. .دوربین ۳۶۰ درجه خودرو قادر است که علاوه بر ثبت و ضبط رویدادها آن ها را به شکلی کاملا زنده به صاحب خودرو ابلاغ نماید.
 5. این دوربین به سامانه تشخیص صدا مجهز است.
 6. سهولت در پارک خودرو  بخصوص پارک دوبل امتیازی است که راننده با استفاده از دوربین ۳۶۰ درجه خودرو از آن برخوردار می شوید.
 7. یک از مهمترین مزیت های دوربین ۳۶۰ درجه خودرو این است که فرد می تواند به راحتی خودروی خود را از راه دور مشاهده و ردیابی کند.
 8. همچنین به راحتی می تواند آن را در یک پارکینگ بسیار شلوغ از بین انبوده اتومبیل ها پیدا کرده و نگران تلف شدن وقت بابت پیدا کردن خودرو نباشد.
 9. تمامی اتفاقات اطراف خوردو به طور کاملا خودکار ضبط می شود
 10. مالک دوربین ۳۶۰ درجه خودرو می تواند از طریق موبایل خود تمامی اتفاقات اطراف خودرویش را مشاهده کند.
 11. با استفاده از این دوربین شما از تصادف و سایر اتفاقات احتمالی خودرویتان با خبر می شوید و می توانید از عکس و فیلم گرفته شده توسط دوربین جهت پیگیری بیمه و پلیس استفاده کنید.
 12. این دوربین می تواند از جایگاه خودرو شما در هنگامی که خودرو به سرقت رفته است اطلاع دهد.
 13. امکان به اشتراک گذاری عکس ها و فیلم های تهیه شده به وسیله دوربین ۳۶۰ درجه خودرو در شبکه های اجتماعی

 

دوربین 360 درجه

سیستم عامل استفاده در دوربین ۳۶۰ درجه خودرو

سیستم عامل دوربین ۳۶۰ درجه خودرو اندروید ۷ است. لذا شما به سادگی می توانید عکس و ویدیو های تهیه شده را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

تصویر برداری دوربین ۳۶۰ درجه در هنگام تصادف خودرو

استفاده از این دوربین ها سبب می شود که شما بتوانید از برخوردها و تصافات خودروی خود نیز تصویر بگیرید. ویدئوی تصادف را ضبط می کند و عکسی را هم از صحنه تصادف به گوشی راننده ارسال می کند. مالک دوربین ۳۶۰ درجه خودرو از طریق موبایل خود میتواند تمامی اتفاقات اطراف خودرو خود را مشاهده کند. توجه داشته باشید که تمامی این اتفاقات به طور کاملا خودکار ضبط می شود.

دوربین ۳۶۰ درجه خودرو  مجهز به فناوری GPS می باشد. که درصورت سرقت خودرو از حرکت و جایگاه خود به شما اطلاع میدهد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *